Prodej bytu 4+kk, Praha - Jinonice, Vacínovská, 143 m2
Vacínovská, Praha 5
Popis
V jedné z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit Prahy 5, nabízíme k prodeji mimořádně světlý a velkoryse řešený byt o dispozici 4+kk s terasou, garážovým stáním a sklepem. Nemovitost se nachází v rezidenčním projektu Botanica, v ulici Vacínovská, který je známý svou klidnou atmosférou, architekturou nízkopodlažních domů a důrazem na harmonii s okolní zelení.
Interiér bytu je promyšlen do posledního detailu s důrazem na prostor, světlo a každodenní komfort. Celková podlahová plocha bytu včetně teras dosahuje krásných 143,09 m², z toho čistá plocha bytu je 116,61 m². Terasa je jedním z klíčových benefitů této nemovitosti, je orientovaná na jihovýchod, a nabízí prostor pro odpočinek v průběhu celého dne. Dominantním prvkem je vzdušný obývací prostor s kuchyňskou linkou a ostrůvkem, který přirozeně propojuje interiér s exteriérem a vytváří ideální zázemí pro rodinný život. Dispozice bytu dále nabízí tři samostatné ložnice, poskytující dostatek soukromí i variability využití, dvě šatny, komoru, dvě koupelny a tři toalety. Centrální chodba elegantně propojuje jednotlivé části bytu a podtrhuje jeho logickou a funkční strukturu.
Použité materiály a vybavení reflektují moderní standard bydlení – přírodní tóny podlah, kvalitní vestavěný nábytek, plně vybavená kuchyně i vkusně zpracované koupelny. Samozřejmostí jsou venkovní elektrické rolety, interiérové stínění a dostatek úložných prostor. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny centrálně.
Projekt Botanica představuje unikátní koncept městského bydlení v zeleni. Součástí je rozsáhlý biokoridor o ploše přibližně 25 000 m², který přirozeně odděluje rezidenční část od okolního ruchu a vytváří klidné, kultivované prostředí pro život. Lokalita zároveň nabízí skvělou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost – stanice metra Nové Butovice je v docházkové vzdálenosti
Tato nemovitost představuje ideální volbu pro klienty hledající nadčasové bydlení, kde se snoubí prostor, klid, zeleň a dostupnost centra města.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Václavské náměstí 806/62, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Bahorec
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Praze 5.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 3+1, Praha - Smíchov, Zborovská, 89 m2
13 783 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 4+kk, Praha - Smíchov, Na Plzeňce, 89 m2
18 634 000 Kč
Prodej bytu 4+kk, Praha - Košíře, 75 m2
16 990 000 Kč
Prodej bytu 4+kk, Praha - Hlubočepy, Pražského, 110 m2
18 717 000 Kč
Prodej bytu 4+kk, Praha - Smíchov, Vltavská, 126 m2
15 990 000 Kč