Prodej pole, Slatinice, 5444 m2
Slatinice
Popis
Hledáte investici, která si drží hodnotu? Nebo kvalitní půdu v jedné z nejúrodnějších oblastí Hané?
Exkluzivně nabízím ke koupi zemědělský pozemek o výměře 5 444 m² v blízkosti obce Slatinice na Hané, v místě, kde se po generace rodí ta nejlepší úroda, a kde má půda skutečně hodnotu.
Základní informace
– katastrální území Slatinice na Hané
– list vlastnictví 760
– parcela č. 678/10
– celková rozloha 5 444 m²
– výhradní vlastnictví
– bez právních vad a jiných zápisů
– dostupnost z obecní cesty (parcela č. 858)
Druh pozemku dle KN
– pozemek je vedený jako orná půda a pyšní se mimořádnou bonitou (BPEJ) – 19,13 Kč z maximálních 20 Kč
– jedná se o černozem, převážně na rovině nebo úplné rovině se všesměrnou expozicí a celkovým obsahem skeletu do 10 %. Půdy hluboké v teplém, mírně vlhkém klimatickém regionu a vysoce produkční.
Pachtovní smlouva
– na pozemcích hospodaří Zemědělské družstvo Senice na Hané*
– smlouva je uzavřena na dobu neurčitou
– výpovědní lhůta 10 let
* Zemědělské družstvo má na pozemek předkupní právo, to však nebrání ke koupi.
Obec Slatinice na Hané leží v okrese Olomouc v Olomouckém kraji — zhruba 12 km západně od centra Olomouce. Leží na úpatí vrchu Velký Kosíř — posledního výběžku Drahanské vrchoviny — ve velmi příjemném a mírně kopcovitém kraji. Obec je součástí tzv. Hané — regionu s bohatou zemědělskou tradicí, úrodnou půdou a klidným venkovským životem.
Díky uzavřené pachtovní smlouvě s dlouhodobou jistotou je pozemek ideální volbou především pro investory, kteří hledají stabilní, nízkorizikovou a dlouhodobě výnosnou příležitost. Kvalitní půda s vysokou bonitou, jasně daný přístup a dlouhodobý pacht vytvářejí spolehlivý základ, který zajišťuje pravidelný příjem i bez vaší aktivní účasti.
Pokud hledáte investici s budoucností, která neztrácí hodnotu – právě jste ji našli.
Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Mantovská 780/2, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ondřej Stejskal
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Slatinicích.
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky
Prodej pole, Dub nad Moravou, 6158 m2
375 646 Kč
Prodej pole, Majetín, 11657 m2
582 825 Kč
Prodej pole, Daskabát, 4277 m2
156 448 Kč
Prodej pole, Daskabát, 8604 m2
314 854 Kč