Gazela banner
52 398 nemovitostí od 2 639 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Na Florenci, 250 m2

Na Florenci, Praha, Nové Město


45 € /za metr čtvereční / měsíc

Regionální dodavatelé v Praze 1

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

V zastoupení majitele nabízíme obchodní jednotku o velikosti 250 m2, která je situovaná v ulici na Florenci. Jendotka je vhodná pro representativní pobočku banky, showroom nebo pro maloobchodní jednotku, ne gastro.

V bezprostřední blízkosti budovy se nachází stanice metra Florenc (trasy B a C), několik tramvajových zastávek a Masarykovo nádraží, což Florentinu zaručuje výbornou dopravní dostupnost.

Florentinum je vůbec největší kancelářská budova pod jednou střechou v České republice, která celkem nabízí zhruba 49 000 m2 nejmodernějších kancelářských ploch třídy A přímo v centru Prahy.

Nájemce neplatí provizi agentuře.

Cena
45 € /za metr čtvereční / měsíc
Aktualizováno
6. 6. 2020
Adresa
Na Florenci, Praha, Nové Město
ID
JP-FLO250 - 250m - 1
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
250 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

108 AGENCY, s.r.o.

Příběnická 939/20, Praha

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, Most, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Kontakt

Jana Pavlíčková

Jana Pavlíčková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostorů v Praze.

Podobné nabídky