Pronájem bytu 2+kk, Praha - Žižkov, Jeronýmova, 61 m2
Jeronýmova, Praha, Žižkov
Popis
Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk, který se nachází ve druhém patře cihlové budovy. Byt je v osobním vlastnictví a prošel kompletní rekonstrukcí, což zaručuje moderní a pohodlné bydlení.
Byt nabízí užitnou plochu 61 m² (velké stropy a velmi vzdušný byt), což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení jednotlivce nebo páru. Díky provedené rekonstrukci je v bytě k dispozici moderní vybavení a kvalitní materiály, které zajišťují komfort a příjemnou atmosféru. Elegantní interiér a dokonalé využití prostoru dělají z tohoto bytu ideální místo pro život v hlavním městě.
Celý objekt vlastní firma zaměřená na dlouhodobé pronájmy. O vše se stará správcovská firma, která řeší technické záležitosti
Smlouva je vždy na 1 rok s možností dalšího prodloužení. Depozit: 1x nájem + 1x domovní poplatky. Domovní poplatky a energie se pohybují okolo 5500 Kč. Provize není, jsme zástupci vlastníků. Z tohoto důvodu plánujeme prohlídky mezi 8:30-17:00 od pondělí do pátku.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám pomůžeme.
Máte zájem o tuto nemovitost?
U Půjčovny 952/2, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Livie Francová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 3.
Tipy Realitymatu