Prodej pole, Ledčice, 5749 m2 (ID: 1982726)
Ledčice
Popis
Hledáte ideální pozemek pro zemědělské využití? Chcete investovat do stabilního a perspektivního majetku? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit ornou půdu v okrese Mělník, konkrétně v katastrálním území Ledčice. S 100% vlastnictvím bez spoluvlastníků se můžete těšit na bezproblémové vlastnictví a využití.
Pozemky mají rovinatý terén, který nabízí ideální podmínky pro efektivní zemědělské využití. V dnešní době, kdy ceny nemovitostí stabilně rostou, je investice do půdy skvělou ochranou proti inflaci. Nezmeškejte tuto příležitost a zajistěte si svůj kousek zemědělské půdy, která se stává stále cennější.
Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Ledčice:
- parc. č. 3736 - výměra 5749 m2
Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.
Podle veřejného registru půdy LPIS, který eviduje zemědělskou půdu v ČR:
- parc. č. 3736 - výměra 5 749 m² - hospodařící FARMA M & P, spol. s r.o. hospodaří na 1 909 m²
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Stejně jako tento pozemek stojí i naše dluhopisy na reálných nemovitostech. Viagem Investment a.s. nabízí zajištěné dluhopisy s pevným výnosem, kryté ručením společnosti Viagem a.s., která vlastní více než 23 478 pozemků v České republice a na Slovensku. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte na telefonním čísle 1200
Máte zájem o tuto nemovitost?
Sokolovská 131/86, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Tesař
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Ledčicích.
Podobné nabídky
Prodej pole, Mělník, 5033 m2
161 056 Kč
Prodej pole, Nedomice, 2534 m2
139 370 Kč
Prodej pole, Liblice, 4376 m2
258 201 Kč
Prodej pole, Kostelec nad Labem, 5160 m2
144 480 Kč