56 041 nemovitostí od 2 654 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Most, Jana Vrby, 380 m2

Jana Vrby, Most


7 900 000 Kč /za nemovitost

Regionální dodavatelé v Mostě

Revize plynovodů

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami. Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům, kde součástí jsou tři bytové jednotky, sklep, parkovací místa a venkovní posezení se zahradním domkem. Vytápění plynovým kotlem + ohřev vody el. boilerem (dvě bytové jednotky mají boiler ve sklepě). Vhodné jako investice k pronajmutí jednotek, nebo využívat jako rodinný dům.
V přízemí se nachází bytová jednotka 2+kk + terasa.
Ve 2. NP se nachází bytová jednotka 2+1 s balkónem.
Ve 3. NP a 4. NP se nachází bytová jednotka 2+1 se šatnou a vlastním boilerem (jedná se o mezonetový byt, kde dole se nachází kuchyň, obývací místnost s americkými kamny, koupelna a toaleta a nahoře se nachází ložnice a šatna).
Volné od 01. 07. 2020. Jedná se o výbornou lokalitu. Možno financovat jinou nemovitostí na protiúčet (dům, byt, zahrada, garáž). Více informací u uvedeného makléře.

Cena
7 900 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
3. 6. 2020
Adresa
Jana Vrby, Most
ID
7114
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
380 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
393 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, Most, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Kontakt

Radek Molík

Radek Molík

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Mostě.

Podobné nabídky