Prodej bytu 3+kk, Lanškroun - Žichlínské Předměstí, Dobrovského, 83 m2
Dobrovského, Lanškroun, Žichlínské Předměstí
Popis
Sháníte prostorný a originální byt v centru města Lanškroun?
Máme pro Vás nabídku prodeje bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+ kk s balkónem o celkové výměře podlahové plochy s příslušenstvím 83 m2, který se nachází v 1. patře zděného bytového domu na ulici Dobrovského v těsné blízkosti náměstí J.M. Marků.
Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností rozdělení na 2 místnosti dle původní dispozice, ložnice s výstupem na balkon, větší dětský pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC, chodba – to vše v prezentaci formou 3D včetně doplňující vizualizace možného rozmístění nábytku. Dále k bytu náleží komora umístěna mimo byt a zděná kůlna na uzavřené zahradě za domem.
Byt byl kompletně rekonstruován v roce 2018 a nová moderní koupelna 2025. Vytápění bytu je zajištěno el. přímotopy, ohřev vody el. bojlerem.
Zdarma zajistíme financování koupě bytu se zvýhodněnou úrokovou sazbou.
Veškeré bližší informace ohledně bytu rádi sdělíme po telefonu či při prohlídce.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Strážní 41, Lanškroun
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Petr Špirka
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Lanškrouně.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 3+kk, Králíky, 17. listopadu, 118 m2
6 200 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 3+kk, Lanškroun, Vančurova, 87 m2
4 900 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Ústí nad Orlicí, 100 m2
4 999 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Letohrad, U Biatlonu, 72 m2
6 541 000 Kč