Prodej bytu 2+kk, Scalea, Itálie, 45 m2 (ID: 1957421)
Scalea
Popis
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk ve městě Scalea, konkrétně v ulici Pitagora. Tento byt o ploše 45 m² plus terasa 15 m² se nachází v 2. nadzemním podlaží. Park má svůj oplocený areál, kde je možné parkování. Byt je suchý, čistý a slunný. Prodává se zařízený. Dobré sousedi.
Dispozice bytu:
- Prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na terasu.
- Ložnice s přímým vstupem na terasu.
- Komora.
- WC s oknem zajišťujícím přirozené větrání.
Lokalita:
Byt se nachází v rovinaté centrální části města, v parku Edil Blue.
K vlakovému nádraží je to 200 m.
Obchody a restaurace jsou vzdáleny 200 m.
Moře je vzdáleno 800 m.
Město Scalea leží pouhé 2 hodiny od Neapole s výborným napojením na letiště v Neapoli a Lamezia Terme. K dispozici je také železniční spojení (např. Neapol, Řím, Milán) a přímé autobusové linky.
Proč právě Scalea?
Scalea je půvabné přímořské město, kde život není pouze o turistice. Obyvatelé jsou převážně Italové, a město žije celoročně, nejen během letní sezóny. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost:
Obchody s nádobím, nábytkem i elektrospotřebiči.
Restaurace, kavárny a pestrý noční život.
V okolí Scalea objevíte další přímořská městečka s jedinečným šarmem, dostupná autem, vlakem nebo autobusem do 10 minut. Díky svým možnostem je Scalea právem považována za „horký bod“ regionu.
Cena:
Cena zahrnuje provizi, právní servis a všechny náklady spojené s prodejem.
Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo sjednání prohlídky!
Máte zájem o tuto nemovitost?
Na Zámecké 1518/9, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Oxana Zamkina
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 2+1, Praha - Smíchov, Radlická, 57 m2
8 490 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Praha, Spojovací, 50 m2
7 590 000 Kč