Prodej chaty, Klokočov, Slovensko, 87 m2 (ID: 1943447)
Klokočov, Slovensko
(včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit kouzelnou dřevěnici v malebné oblasti Klokočov, okres Čadca na Slovensku. Tato novostavba z roku 2011 se skládá ze dvou zrcadlově postavených mezonetových apartmánů, každého s vlastním samostatným vchodem, a je ideální pro ubytování 8-12 osob. Celková užitná plocha činí 87 m², zatímco podlahová plocha se rozkládá na 174 m².
**Dřevěnice Detail:**
**Apartmán 1 (AP1):**
- **Přízemí**: Pohodlný obývací pokoj s rozkládací pohovkou a krbovými kamny, toaleta.
- **Patro**: Ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
**Apartmán 2 (AP2):**
- **Přízemí**: Obývací pokoj s rozkládací pohovkou a krbovými kamny, toaleta.
- **Patro**: Ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
Nemovitost se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 847 m². Dřevěnice je napojena na vlastní žumpu o kapacitě 24 m³ a je vybavena elektrickým bojlerem pro ohřev teplé vody. Studená voda je čerpána z vlastního vrtu s hloubkou 38 m a rychlostí čerpání 0,7 l/s. Vytápění je zajištěno kombinací krbových kamen a elektrických konvektorů.
V moderně vybavené dřevěnici je zaveden internet, televize a venkovní kamery pro zajištění bezpečnosti. Celý areál má vlastní trafostanici a nabízí možnosti nabíjení e-biků.
Tato nemovitost se nachází v rekreační zóně CHKO Kysuce, což ji činí ideální pro léčebné pobyty, teambuilding, rozvojové kurzy, jóga pobyty, firemní akce, wellness pobyty, a romantické víkendy. Okolní příroda nabízí možnosti turistiky, houbaření, lyžování (areál Bíla), cykloturistiky a mnoho dalšího. Dřevěnice je umístěna jen 3,9 km od hlavní silnice vedoucí do České republiky, v blízkosti hranic SK/ČR/PL.
Dostupnost do Žiliny a Ostravy je přibližně 1 hodina. V případě zájmu je možné zajistit vytěžování dřevěnic, úklid, ubytování a obsluhu.
Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci v krásném horském prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Nenechte si ujít tuto skvělou investiční příležitost v srdci Kysuc!
Máte zájem o tuto nemovitost?
Na Okrajích 78, Spojil
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Petr Michnáč
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat.
Tipy Realitymatu
Prodej rodinného domu, Herink, Kolmá, 450 m2
89 000 000 Kč
Prodej vícegeneračního domu, Louny, Holárkovy sady, 1624 m2
Cena na vyžádání
Podobné nabídky
Prodej chaty, Svízel, Německo, 190 m2
599 850 €
Prodej chaty, Bobrovník,Slovensko, 182 m2
7 200 000 Kč