Prodej skladu, Semice, 504 m2
Semice nad Labem
(Včetně provize, právních služeb a advokátní úschovy.)
Popis
Nabízíme k prodeji halu o užitné ploše 504 m2 se skladovacími prostory na pozemku o celkové výměře 1554 m², situované v atraktivní lokalitě obce Semice nad Labem, okres Nymburk. Tato nemovitost představuje skvělou příležitost pro investory hledající perspektivní projekt s mnoha možnostmi využití.
Příjezd k hale je po zpevněné vozovce, což zajišťuje snadný přístup pro nákladní vozy a další dopravní prostředky. Objekt je snadno dostupný z dálnice a silnice, což zvyšuje jeho atraktivitu pro komerční využití. Hala je postavena z cihlového materiálu a je v současné době v předrekonstrukčním stavu, což poskytuje novému majiteli možnost přizpůsobit si prostor přesně podle vlastních potřeb a představ.
Díky možnosti rozdělení pozemku na dvě samostatné parcely se nabízí investorům široké možnosti rozvoje – od výstavby nových skladovacích prostor, přes kancelářské plochy, až po rodinné bydlení nebo kombinaci obou faktorů. Tato flexibilita činí z nemovitosti ideální volbu pro různé investiční záměry.
V oblasti se nachází základní občanská vybavenost. Polohu doplňuje blízkost řeky Labe a úrodná pole Polabí, dále pak cyklostezky i lesy Kerska, což přidává na celkové atraktivitě lokality pro život i obchod.
Nemovitost je napojena na inženýrské sítě, včetně elektřiny, vodovodu a kanalizace.
Investice do této nemovitosti se může ukázat jako výhodná a perspektivní vzhledem k jejímu strategickému umístění a širokým možnostem využití. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Šafaříkova 201/17, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Tomáš Kincl
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje skladů v Semicích.
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky

Prodej skladu, Kouty, 440 m2
6 400 000 Kč