Prodej ubytování, Turnov, Hluboká, 600 m2
Hluboká, Turnov
Popis
Prodej zavedeného penzionu U Svatého Jána s restaurací v srdci Českého ráje.
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investice do prosperujícího a útulného penzionu U Svatého Jána, který se nachází jen 100 m od náměstí Českého ráje v Turnově. Tento zavedený podnik je ideální jak pro investory, tak pro ty, kteří touží splnit si sen o provozování vlastního penzionu v blízkosti malebné přírody. Český ráj je chráněná krajinná oblast a také turistický region v severovýchodních Čechách, mezi městy Turnov, Jičín a Mnichovo Hradiště.
Co penzion U Svatého Jána v Českém ráji nabízí? Jde především o 8 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek (každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu) umístěných ve 2 a 3 patře, restauraci s kapacitou až 50 míst uvnitř a dalšími místy na terase, kuchyň, bar s výčepem, letní kuchyň, skladovací prostory umístěnými v 1patře a v přízemí se nachází bistro s vlastním vstupem z ulice Hluboká. Penzion má za dobu provozu již vybudovanou stabilní klientelu, a to nejen díky své poloze na turistické a cyklistické trase, ale dále i vybavení, které se novým majitelům přenechává – vše potřebné pro okamžité pokračování v provozu.
Restaurace a bistro je v současné době pronajaté a zajišťuje další příjem do podnikání.
Penzion U Svatého Jána prošel v roce 2017 zásadní a velmi povedenou rekonstrukcí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě ve městě. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel.
Přístup k nemovitosti je z ulice Hluboká a Lad. Petrnouška.
Tato nabídka představuje skvělou investici do podnikání v turisticky atraktivní oblasti, která nabízí mnoho možností. Je to oblíbený cíl turistů, horolezců a cyklistů. Penzion se nachází v blízkosti významných přírodních památek a turisticky zajímavých lokalit, což zajišťuje konstantní zájem hostů téměř po celý rok. Můžete tak převzít běžící podnikání, s kladným hodnocením od spokojených klientů.
Nezmeškejte tuto příležitost k investici do zavedeného a úspěšného podnikání. Možná, že je penzion U Svatého Jána přesně to, co hledáte. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a případně se domluvíme na prohlídce penzionu U Svatého Jána v Turnově
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Renata Kudělková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Turnově.
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky
Prodej ubytování, Paseky nad Jizerou, 240 m2
11 990 000 Kč
Prodej ubytování, Rokytnice nad Jizerou, 228 m2
12 750 000 Kč
Prodej ubytování, Roprachtice, 460 m2
13 500 000 Kč
Prodej ubytování, Rokytnice nad Jizerou, 421 m2
11 700 000 Kč