Prodej bytu 3+kk, Praha - Kbely, K Vinoři, 80 m2 (ID: 1931136)
K Vinoři, Praha, Kbely
Popis
Vstupte do nového domova Meander Kbely, kde se nachází byt 2.1.8 o podlahové ploše 80 m2 – místo, které spojuje moderní architekturu, útulnost a harmonii s přírodou. V projektu se nachází 96 bytů o dispozicích od 1+kk až po prostorné 4+kk.
Projekt nese své jméno po meandru nedalekého potoka, jehož klidný rytmus se promítl do architektonického řešení. Budovy jsou zasazeny do zeleně, nabízejí otevřené prostory a přirozené splynutí s okolní krajinou – ideální prostředí pro klidný život i aktivní odpočinek. Kbely jsou čtvrtí, kde se snoubí výborná dostupnost s každodenním komfortem. Díky kompletní občanské vybavenosti, infrastruktuře a rychlému spojení do centra Prahy je tato lokalita ideální volbou pro rodiny, páry i jednotlivce.
Objevte bydlení, kde se dynamika velkoměsta setkává s klidnou atmosférou přírody. Váš nový životní rytmus začíná v Meander Kbely.
Navštivte webové stránky developera projektu EBM Group pro více informací.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Na Valentince 3336/4, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Michal Preisler
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 9.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 2+kk, Praha - Kyje, Farkašova, 48 m2
8 190 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 3+kk, Praha - Třeboradice, Špeciánova, 74 m2
10 490 000 Kč
Prodej bytu 3+kk, Praha - Hrdlořezy, Učňovská, 86 m2
16 290 000 Kč
Prodej bytu 3+kk, Praha, Nademlejnská, 75 m2
13 401 212 Kč
Prodej bytu 3+kk, Praha - Hrdlořezy, Učňovská, 88 m2
15 990 000 Kč