Prodej bytu 2+1, Praha - Smíchov, Vltavská, 81 m2 (ID: 1905694)
Vltavská, Praha, Smíchov
(konečná cena včetně právních služeb, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Prostor pro nové začátky. Byt 2+1, 81 m2, Praha – Smíchov, ul. Vltavská
Hledáte byt, který si upravíte přesně podle sebe? Kde neplatíte za cizí vkus, ale sami určíte, jak bude vypadat? Pak vás může zaujmout tento prostorný byt o dispozici 2+1 a podlahové výměře 81 m2 v pražském Smíchově, jen pár minut chůze od Anděla.
Byt se nachází v 1. patře klasického činžovního domu z 20. let minulého století. Ačkoli je určen ke kompletní rekonstrukci, jeho potenciál je obrovský. Přes 3 metry vysoké stropy dodávají interiéru vzdušnost, kterou v novostavbách zkrátka nenajdete. Pokoje jsou velké, světlé a nabízejí různé možnosti dispozičního řešení — můžete zachovat stávající uspořádání, nebo prostor otevřít a vytvořit moderní 3+kk s centrální obytnou zónou.
Smíchov je živou součástí města, kde se mísí historická atmosféra s moderní infrastrukturou. Dům se nachází ve Vltavské ulici, v docházkové vzdálenosti od metra Anděl i tramvajových zastávek. V okolí najdete vše, co potřebujete – kavárny, restaurace, školy, zdravotnická zařízení, obchodní centrum i kulturní vyžití. Pokud hledáte byt s dobrou dostupností i silným investičním potenciálem, jste na správné adrese.
Dům je udržovaný, s opravenými společnými prostory a novým výtahem. K bytu patří také prostorný sklep o velikosti 15,6 m2. Vytápění si můžete přizpůsobit podle svých potřeb – možné je plynové topení nebo jiný lokální zdroj. Parkování je možné v rezidentní zóně, případně lze v okolí pronajmout garážové stání (např. Randova, Jindřicha Plachty či okolí Anděla).
Měsíční zálohy na služby činí 3982 Kč, k tomu je třeba připočítat spotřebu elektřiny a náklady na vytápění dle zvoleného způsobu.
Pokud hledáte něco, co má charakter, prostor i budoucnost, tenhle byt vás může zaujmout. Zavolejte a domluvte si prohlídku – byty s takovým potenciálem a v takové lokalitě se v nabídce dlouho neohřejí.
Těším se na setkání.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř
Masarykovo náměstí 7, Benešov
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Jindřich Kuthan
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 5.
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+1, Praha - Stodůlky, Volutová, 62 m2
6 900 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Praha - Smíchov, Na Václavce, 74 m2
9 290 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Praha - Košíře, Nad Turbovou, 60 m2
7 680 000 Kč