Pronájem bytu 3+1, Ostrava - Dubina, Emanuela Podgorného, 68 m2
Emanuela Podgorného, Ostrava, Dubina
(+ služby a provize RK ve výši jednoho nájmu)
Popis
Nabízíme k pronájmu nadstandardně zrekonstruovaný byt 3+1 v panelovém domě s výtahem. Nachází se v lokalitě nedaleko Bělského lesa, který láká k aktivnímu trávení volného času a zároveň poskytuje pohodlný přístup ke kompletní občanské vybavenosti.
Byt je vybaven inteligentním systémem osvětlení s důrazem na energetickou efektivitu a vysokorychlostním kabelovým internetem v každém pokoji. Interiér o výměře 68 m² je navržen v moderním stylu s důrazem na kvalitu, čisté linie a nadčasový design.
Kuchyňská část je vybavena vestavěnými spotřebiči a praktickým barovým pultem. Obývací pokoj je laděn v minimalistickém duchu a je spojen s jídelní části. Ložnice je plně zařízená s prakticky řešeným šatním prostorem po obou stranách vstupu. Třetí místnost má přímý vstup na balkon s lodžií a je vybavena pouze šatní skříní – umožňující prostor využít dle vlastních představ.
Majitel preferuje zájemce s dostatečně doložitelným příjmem ze zaměstnání nebo podnikáni..
Máte zájem o tuto nemovitost?

ulice Krakovská 583/9, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Monika Azis
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+1 v Ostravě.
Tipy Realitymatu