Pronájem bytu 2+kk, Plzeň - Jižní Předměstí, V Šipce, 36 m2
V Šipce, Plzeň 3
(+ 3.000 Kč zálohy na služby (dle počtu osob), elektřina se převádí na nájemce, vratná kauce 30.000 Kč, provize RK 13.000 Kč)
Popis
Na pronájem byt o dispozici 2+kk o výměře 36 m2 v ulici V Šipce v Plzni. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. V největším pokoji je kuchyňský kout. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy v barvě světlého dřeva. Dveře a obložky zárubně ladí s barvou podlahy. Rekonstrukcí prošla i koupelna, která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a topným žebříkem. WC je samostatné.
V domě je možné využít kočárkárnu/kolárnu.
Byt je volný ihned. Výhodou je lokalita v centru Plzně. K bytu je možné pronajmout si parkovací místo ve dvoře (brána na dálkové ovládání) za 1500 Kč.
K nájemnému se hradí záloha 3000,-Kč na služby (teplo, voda, teplá voda, popelnice, osvětlení a úklid společných prostor). Elektřinu si převádí nájemce na sebe. Vratná kauce je 30000 Kč a provize RK 13000 Kč.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Domažlická 1192/138a, Plzeň
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Pavel Hudák
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Plzni.
Tipy Realitymatu