Prodej zahrady, Praha - Dolní Chabry, 10599 m2 (ID: 1863092)
Praha, Dolní Chabry
Popis
Dovolujeme si Vám nabídnout prodej jedinečného pozemku o velikosti 10 599 m2 v lokalitě Dolních Chaber, Praha 8.
Pozemek je porostlý travinami, keři, stromy a je mírně svažitý.
Na pozemku se nachází stavba bez čísla popisného.
Na hranici pozemku se nachází přípojka vody. Přívod elektrické energie je v řešení.
K pozemku se lze dostat autem po příjezdové cestě.
Dle současného územního plánu je možnost využití klasifikováno SO7 (částečně urbanizované rekreační plochy - zařízení pro organizovaný pobyt dětí v přírodě).
Lze tedy využít pro rekreační a sportovní zařízení bez krytých sportovišť, zařízení pro organizovaný pobyt dětí v přírodě, zejména mimoškolní zařízení pro děti, jako je třeba jezdecký areál, tábořiště, kynologické cvičiště.
Přípustné využití umožňuje umístnění zařízení a staveb pro provoz a údržbu s podlahovou plochou maximálně do 250 m2.
Sousedící pozemky se nyní využívají jako zahrádkářské osady, lesní školka a trvale obydlené chaty.
Vzhledem k rozloze a umístnění pozemku se jedná o velmi zajímavou a jedinečnou investici v krásné lokalitě v blízkosti chráněného území Draháňské rokle a přitom v desetiminutové vzdálenosti autobusem na metro trasy "C".
Tak trochu "na Václaváku u lesa".
V případě dalších informací jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se na Vás těšit na prohlídce :-).
Máte zájem o tuto nemovitost?
Masarykovo náměstí 34/15, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labe
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Edita Naušová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Praze 8.
Podobné nabídky

Prodej komerčního pozemku, Praha - Kobylisy, 2661 m2
15 872 000 Kč