Prodej bytu 2+1, Palasë, Albánie, 99 m2 (ID: 1859814)
Palasë
Popis
Nabízíme moderní a komfortní 2+1 apartmán v exkluzivní lokalitě Palasë, nedaleko letiště Vlora, ideální pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s výhledem na moře. Tento prostorný byt zahrnuje obývací a jídelní část, dvě ložnici a koupelny, a terasu, odkud si můžete vychutnat krásné výhledy na okolní přírodu a moře.
Lokalita je strategicky umístěná v centru dění, s blízkostí dlouhých pláží, promenád a široké škály volnočasových aktivit, což zajišťuje pohodlný a aktivní životní styl.
Cena tohoto apartmánu je 2900 EUR za m2, což představuje skvělou investiční příležitost s potenciálem růstu hodnoty.
Projekt je součástí moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby a zázemí.
Tato nabídka je ideální nejen pro bydlení, ale i jako investice do nemovitostí v atraktivní lokalitě. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes, domluvte si prohlídku a zajistěte si svůj nový domov v krásné Albánii, kde se snoubí přírodní krásy s moderním komfortem.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Lublaňská 5/57, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Pavlína Prokešová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 1+kk, Kutná Hora, Sokolská, 34 m2
2 990 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Kolín, Václavská, 95 m2
8 770 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+1, Palasë, Albánie, 99 m2
7 148 500 Kč

Prodej bytu 2+1, Scalea,Itálie, 47 m2
1 600 000 Kč