Prodej bytu 1+kk, Ostrava, Zdeňka Štěpánka, 28 m2 (ID: 1846216)
Zdeňka Štěpánka, Ostrava, Poruba
Popis
Nabízíme skvělou investiční příležitost – byt 1+kk v Ostravě – Poruba , ulice Zd. Štěpánka.
S ohledem na nedalekou vysokou školu VŠB , je tato nabídka skvělá nejen jako již zmíněná investice, ale také jako bydlení pro studenty nebo dojíždějící profesory.
Byt je v osobním vlastnictví s celkovou plochou 28m2 s příslušenstvím, situovaný v 9. NP panelového domu se dvěma výtahy.
Plocha pokoje s kuchyňským koutem má 20m2.
Interiér je v udržovaném původním stavu, vhodný k okamžitému pronájmu nebo rekonstrukci dle vlastních představ. K bytu náleží sklepní kóje, balkon není k dispozici.
Velkou výhodou je prodej vedlejšího bytu 2+1 – existuje tedy možnost oba byty propojit (v závislosti na schválení stavebním úřadem) a vytvořit prostornější jednotku nebo mít 2 oddělené jednotky pro nájemní nebo generační bydlení v jednom domě.
Lokalita nabízí výbornou dostupnost MHD, služeb i univerzitních pracovišť – ideální jak pro studenty, tak pro dlouhodobý pronájem.
Pokud Vás zaujala tato nabídka, ozvěte se pro bližší informace nebo pro domluvení termínu prohlídky.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Iveta Kořínková - realitní kancelář
Za Olomouckou 4422, Prostějov
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Iveta Kořínková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Ostravě.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 2+kk, Ostrava - Mariánské Hory, 53 m2
5 355 850 Kč

Prodej bytu 2+kk, Ostrava - Mariánské Hory, 47 m2
4 453 600 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 1+kk, Ostrava, Palackého, 23 m2
1 170 000 Kč