Prodej bytu 2+1, Teplice, Alejní, 53 m2 (ID: 1846071)
Alejní, Teplice
Popis
Velmi rádi Vám tímto nabízíme ke koupi krásný dvoupokojový byt, který se nachází přímo v centru lázeňského města Teplice, ulice Alejní. Velmi vyhledávaná a lukrativní lokalita. Byt je po celkové rekonstrukci, včetně rekonstrukce jádra a je kompletně vybaven nábytkem i technikou.
Celková podlahová plocha bytu s příslušenstvím dělá 53 metry čtverečné, velmi prostorná lodžie, kuchyň zvlášť. Osmé patro panelového domu v perfektním stavu, po renovaci, včetně zateplení i renovace interiéru domu. Dva výtahy, z nichž jeden je nákladní. K dispozici je sklepní kóje.
Výborná lokalita - všechno je na dosah ruky: zastávka MHD před domem, stejně jako nákupní centra Galerie a Fontána, obchody, restaurace, kavárny a mnohem víc. Zámecká zahrada pár minut pěšky od domu, parkoviště před domem.
Byt je ve vlastnictví výborného bytového družstva - MÍR Teplice. Velmi nízké náklady na bydlení.
Pokud hledáte perfektní bydlení v centru a bez kompromisů, zavolejte, domluvíme se na prohlídce, rád Vám tento byt osobně ukážu.
Cena: 2.700.000,- Kč
Máte zájem o tuto nemovitost?

Dlouhá 67/39, Teplice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Bc. David Gerts
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Teplicích.
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+1, Teplice, Štúrova, 56 m2
1 870 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Teplice, Alejní, 54 m2
2 750 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Teplice, Cajthamlova, 56 m2
2 699 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Teplice, Julia Payera, 67 m2
1 690 000 Kč