Pronájem bytu 2+kk, Praha, Na Slatince, 72 m2
Na Slatince, Praha 10
(včetně garážového stání + zúčtovatelné poplatky 5.200 Kč pro 2 osoby + elektřina na nájemce. Kauce: 47.000 Kč + provize RK.)
Popis
Nabízíme k pronájmu 2+kk, o ploše 72m2, ve 4. patře novostavby s výtahem, s výhledem na Pankrác, ulice Na Slatince, Praha 10 - Zahradní město.
Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, samostatný pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a šatna.
Kuchyňský kout je vybaven vestavěnými spotřebiči (vše značky Miele) - parní trouba, multifunkční trouba, myčka, digestoř, ohřívač nádobí a indukční deska.
Dále vestavěná lednice AEG a vinotéka pro 36 lahví.
Kuchyň je velmi moderní, zpracována nadčasovým designem a kvalitními materiály (podsvícení, výsuvná pracovní deska).
Plně vybavená kuchyň, šatna, koupelna a chodba (např. skříně, zrcadla, spotřebiče, atd.) Po domluvě může být také sedačka, jídelní stůl a postel bez matrací.
Bezpečnostní vchodové dveře, na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. V koupelně je podlaha vyhřívaná.
V ceně nájmu je garážové stání přímo v domě.
Dům je čistý a udržovaný. Přímo před domem se nachází sportovní areál a bistro TJ Astra.
Součástí je fotbalové hřiště, tělocvičny na jakékoliv sporty, klub badmintonu a házené, hodiny aerobiku a příjemné posezení venku, občerstvením a dětským hřištěm.
V rámci domu rozveden internet o rychlosti až 1 Gb/s (o2, Vodafone, aj.)
Krásná, klidná a plná zeleně. Jen 6 min chůze od domu se nachází Hamerský rybník.
Ideální pro pobyt v přírodě a nechybí ani HAMR sport Záběhlice, kde se nachází velká venkovní i vnitřní restaurace, tenisové kurty, squash, indoor cycling, stolní tenis, beach voleyball, posilovna a další.
Škola 300m a školka 500m. Za 6 min chůze jste v supermarketu (Tesco, Penny market), pizzerie, cukrárně či v dalších obchodech.
V místě je taktéž zdravotní poliklinika s lékárnou (Doktor Max a Benu).
Zastávka MHD se nachází jen 2min chůze a nabízí přímé spojení na metro A Strašnická nebo metro C Pankrác.
Volný k nastěhování od července (případně dle domluvy dříve).
Jedná se o nekuřácký byt, vhodný pro 2 osoby.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Realitní kancelář Donna, s.r.o.
Slavíkova 1608/15, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Kateřina Špitálská
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 10.
Tipy Realitymatu