Prodej vily, Klatovy, 390 m2
Klatovy
(CZK)
Popis
Nabízíme k prodeji vilu z roku 1940 na adrese Kryštofa Haranta v Klatovech. Dům se nachází v blízkosti zimního stadionu, což ocení milovníci sportu i rodiny s dětmi.
Tato výjimečná nemovitost je celá podsklepená a nabízí dvě samostatné bytové jednotky, což z ní činí ideální volbu pro vícegenerační bydlení nebo kombinaci bydlení s pronájmem. Celková obytná plocha domu je 220 m², přičemž zastavěná plocha činí 125 m². Celková plocha pozemku je velkorysých 1077 m², z toho zahrada tvoří 952 m², což poskytuje dostatek prostoru pro venkovní aktivity a soukromí. Do domu je zaveden plyn a díky dvěma samostatným plynoměrům je možné efektivně rozdělit náklady na energie. Dům je dále napojen na obecní kanalizaci, vodovod a elektřinu.
V přízemní části domu se nachází samostatná bytová jednotka se třemi velkými pokoji o rozlohách 24 m², 22,5 m² a 21 m², a kuchyní o velikosti 11,8 m². Dále je zde spíž, předsíň, koupelna a samostatné WC.
Po otevřeném schodišti se dostanete do 1. patra, kde se nachází druhá samostatná bytová jednotka. Ta disponuje dvěma velkými pokoji o velikostech 21 m² a 24,5 m², a kuchyní o rozloze 22 m². Dále je zde sklad (prostor pro další pokoj), koupelna, předsíň a samostatné WC. Z předsíně v patře vede další schodiště na půdu, která nabízí další úložný prostor nebo potenciál pro vestavbu.
K domu náleží také garáž, která poskytuje pohodlné parkování. Velkým bonusem je rovinatá zahrada, která nabízí ideální prostor pro relaxaci, zahradničení nebo rodinné aktivity. Navíc zde najdete dílnu ve suterénu domu, která je perfektní pro kutily, umělce nebo kohokoli, kdo rád tvoří.
Vila se nachází v žádané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Základní škola Klatovy, Tolstého, do jejíž spádové oblasti adresa spadá, je vzdálena jen pár minut chůze. Stejně tak se v blízkosti nachází i mateřská škola. V okolí naleznete obchody, lékaře a vše potřebné pro pohodlný rodinný život. Klatovy nabízejí také bohaté kulturní a sportovní vyžití.
Hranice s Německem jsou vzdáleny přibližně 45 minut jízdy autem, což otevírá další možnosti pro cestování, nákupy nebo práci.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Klostermannova 96, Sušice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Karolina Kahle
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Klatovech.
Podobné nabídky

Prodej vily, Klatovy, Studentská, 170 m2
11 900 000 Kč

Prodej vily, Klatovy - Luby, 580 m2
15 455 000 Kč

Prodej chaty, Klatovy - Klatovy III, 56 m2
1 920 000 Kč

Prodej chalupy, Klatovy - Kydliny, 92 m2
4 400 000 Kč