Prodej bytu 4+kk, Dubaj, Spojené arabské emiráty, 188 m2
Dubaj
Popis
Nabízíme k prodeji luxusní apartmán 4+kk v projektu Damac Casa, který nově vzniká ve velmi vyhledávané oblasti Dubai Media City v Dubaji. Komplex se nachází nedaleko pobřeží města. Exkluzivní projekt od společnosti Damac Properties je symbolem luxusu a dokonalosti.
V projektu je kladen velký důraz na detail a kvalitu. Apartmány nabízí překrásné výhledy z velkorysých teras, které jsou ideální k odpočinku i trávení volného času s rodinou či přáteli. Apartmány jsou navrženy dle nejnovějších trendů interiérového designu. Prosvětlené interiéry spolu s terasou budou vytvářet rezidentům příjemnou atmosféru.
V komplexu bude k dispozici exkluzivní bazén s barem, vodní posilovna, krytý bazén, dětský koutek a parkování. Poloha projektu je ideální. Komplex vám nabídne klidné bydlení, které se nachází pouze 10 minut chůze od pláže a zároveň najdete v blízkém okolí veškerou občanskou vybavenost. Do Dubai Mall a na mezinárodní letiště se dostanete za 40 minut jízdou autem.
Dokončení projektu je plánováno na Q4 2026.
Dubají vás provede česky mluvící makléřka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Pařížská 131/28, Praha 1
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Mgr. Jesika Schopper
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 3+1, Česká Lípa, Ústecká, 75 m2
2 948 000 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Karlín, Libeňský ostrov, 55 m2
10 882 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 4+kk, Malinska, Chorvatsko, 57 m2
4 165 000 Kč

Prodej bytu 4+kk, Silvi,Itálie, 110 m2
5 425 000 Kč

Prodej bytu 4+kk, Dubaj, Spojené arabské emiráty, 241 m2
44 550 128 Kč