Prodej zahrady, Stražisko, 378 m2
Stražisko
Popis
Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o výměře 378 m², která se nachází v klidné části obce Stražisko, obklopené přírodou a lesy. Pozemek je ideální pro milovníky zahradničení, pěstování ovoce, zeleniny nebo okrasných rostlin. Díky své poloze a atmosféře nabízí příjemné prostředí pro trávení volného času venku.
Součástí pozemku je také stylově upravená maringotka, která v současnosti slouží jako dočasné zázemí pro přespání, úschovu nářadí nebo odpočinek při práci na zahradě. Maringotka je napojena na elektřinu a disponuje jednoduchým interiérem v uspořádání 2+kk. Před ní se nachází terasa vhodná k posezení. Tato stavba je však dočasného charakteru – nejde o trvalý ani rekreační objekt.
Na zahradě se nachází vzrostlý strom, který poskytuje příjemný stín, a volná plocha vhodná pro další zahradnické využití. Celý pozemek působí velmi klidně a soukromě.
Základní informace:
- Pozemek: 378 m²
- Elektřina zavedena
- Zahradní maringotka jako provizorní zázemí
- Vzrostlý strom a upravený terén
- Klidná lokalita obklopená lesy
Obec Stražisko leží asi 17 km od Prostějova a je známá svou přírodní atmosférou. Protéká jí říčka Romže a nabízí výborné podmínky pro pěstování i pobyt v přírodě.
Majitel si vyhrazuje právo nejlepší nabídky.
Vaše realitní makléřka Mgr. Tereza Francová
Máte zájem o tuto nemovitost?

Stanislava Lolka 1930/2a, Zábřeh
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Mgr. Tereza Francová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Stražisku.
Tipy Realitymatu

Prodej pozemku pro bydlení, Doloplazy, 930 m2
1 162 500 Kč
Podobné nabídky

Prodej zahrady, Stražisko, 842 m2
720 000 Kč

Prodej zahrady, Prostějov, Lidická, 899 m2
1 440 000 Kč

Prodej zahrady, Hradčany-Kobeřice, 928 m2
1 370 000 Kč

Prodej zahrady, Plumlov, 860 m2
1 413 000 Kč