Prodej bytu 2+1, Hostinné, Náměstí, 70 m2
Náměstí, Hostinné
(Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK.)
Popis
Nabízím k prodeji krásný byt v centru na náměstí, s vynikající dostupností všeho, co město Hostinné nabízí. Tento útulný byt o velikosti 2 + 1 je v osobním vlastnictví. Jedná se o jednopodlažní byt situovaný ve druhém nadzemním podlaží třípodlažního smíšeného objektu, který je v dobrém stavebním stavu. Užitná plocha bytu činí 70 m² a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.
Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, samostatné koupelny, toalety, technické místnosti a chodby. Kuchyň je vybavena kombinovaným sporákem a poskytuje dostatek místa pro přípravu pokrmů. Samostatná koupelna a toaleta zajišťují pohodlí a diskrétnost.
Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem, který také poskytuje teplou vodu. Elektřina je zavedena v běžném napětí 230 V. Pro optimální komfort jsou v bytě instalována topná tělesa ve formě radiátorů.
Lokalita na náměstí je ideální nejen pro milovníky městského života, ale i pro ty, kteří ocení dostupnost všech potřebných služeb a obchodů v bezprostředním okolí. Prostředí je klidné a nabízí výborné podmínky pro život.
Tento byt představuje skvělou příležitost pro všechny, kteří hledají útulné bydlení v centru města s veškerou infrastrukturou na dosah ruky.
V případě zájmu o prohlídku nebo další informace mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Masarykovo náměstí 392/14, Hradec Králové
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Pavel Licek
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Hostinném.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 2+1, Hostinné, Náměstí, 70 m2
3 190 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+1, Hostinné, Lidická, 63 m2
2 998 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Hostinné, J. A. Komenského, 60 m2
2 830 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Hostinné, Nádražní, 66 m2
2 550 000 Kč