Prodej bytu 2+1, Znojmo, Holandská, 57 m2
Holandská, Znojmo
(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 o celkové ploše 57 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází na ulici Holandská ve Znojmě. Byt je situován v 8. patře panelového domu po rekonstrukci v roce 2013 – dům je zateplený, má novou fasádu, moderní výtah a nové balkony.
Dispozice bytu zahrnuje dvě neprůchozí obytné místnosti, kuchyň, samostatné WC, koupelnu a praktickou šatnu. Byt je vytápěn centrálně, stejně tak je zajištěna i dodávka teplé vody. Díky rekonstrukci domu a zateplení jsou zde velmi nízké provozní náklady.
V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – obchody, školu, mateřskou školu, restaurace, zastávky MHD, dětské hřiště i možnosti volnočasového vyžití. Výhodou je také krásný výhled z vyššího patra a klidné prostředí.
Tato nemovitost je hlavně skvělou volbou jako investice do nájemního bydlení, ale také i pro samostatné bydlení. S výhodným způsobem financování vám rád pomůže náš finanční specialista.
Váš realitní parťák ve světě nemovitostí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pražská 1599/19, Znojmo
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Martin Fišer
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Znojmu.
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+1, Znojmo, Třebízského, 66 m2
3 990 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Znojmo, MUDr. Jana Janského, 57 m2
3 495 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Znojmo, Pražská sídl., 56 m2
3 750 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Znojmo, Sokolovská, 58 m2
3 940 000 Kč