Prodej zahrady, Skalice, 2736 m2 (ID: 1728889)
Skalice, Číbuz
Popis
Nabízíme Vám k odkoupení krásný pozemek ve 100% vlastnictví o velikosti 2736m v k.ú. Číbuz. Pozemek se nachází blízko bývalého lomu, kde se lze skvěle ochladit během parných dnů nebo je možné využít na krásné posezení u vody a chytat ryby. Díky skvělé dostupnosti z Prahy a blízkého okolí je pozemek vhodný na různé aktivity spojené s relaxací. Na pozemek se lze dostat po obecní cestě.
Také blízké okolí a dostupná místa jsou velice zajímavým plusem. Kousek od pozemku vedou různé cyklostezky nebo Svatojakubská cesta Východočeská, které vede z Libné až po Vlašim, kde se mění na Jihočeskou.
Pozemek může sloužit také pro uložení volných finančních prostředků a zabránit tak jejich znehodnocení. Můžete vlastnit kousek svého ráje poblíž Hradce Králové.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Česká správa pozemků a nemovitostí s.r.o.
Za Sídlištěm 449, Dolní Břežany
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Michal Vandělík
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Skalici (okr. Hradec Králové).
Tipy Realitymatu
Prodej pozemku pro bydlení, Všestary, 1671 m2
5 980 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej zahrady, Zdechovice, 1088 m2
176 256 Kč
Prodej zahrady, Nechanice, 309 m2
65 454 Kč
Prodej zahrady, Nechanice, 2079 m2
249 000 Kč
Prodej zahrady, Smidary, 2785 m2
249 000 Kč