Prodej podílu lesa, Seloutky, 1150 m2 (ID: 1671906)
Seloutky
Popis
Exkluzivně Vám nabízíme pozemky v katastrálním území Seloutky v okrese Prostějov vhodné pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 1/4 vlastnického podílu.
Tyto pozemky jsou zapsané na LV 225 pod parcelními čísly:
Parcela č. 664/1 - o celkové výměře 4130 m²
Parcela č. 664/2 - o celkové výměře 101 m²
Parcela č. 664/3 - o celkové výměře 372 m²
Investice do lesů je zejména nyní, v době nejistoty, vyhledávanou cestou, jak ochránit peníze před inflací. Každý lesní pozemek je unikátní a jeho cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.
Zastupujeme majitele pozemků. Neplatíte nám žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý a transparentní prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby.
V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Sokolovská 131/86, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Jiří Spurný
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky podílu lesů v Seloutkách.
Podobné nabídky

Prodej podílu lesa, Čehovice, 686 m2
11 794 Kč

Prodej podílu lesa, Buková, 821 m2
4 928 Kč