Prodej podílu vícegeneračního domu, Liberec, Zahradní, 111 m2

Zahradní, Liberec - Liberec XI-Růžodol I


5 873 000 Kč /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Liberci

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Prostorný byt 3+1 s částečným podkrovím v rodinném domě, ul. Zahradní, Liberec.

Nabízíme podíl na rodinném domě v OV, který tvoří bytová jednotka o velikosti 111m2 Byt je umístěn ve 2. np zatepleného cihlového domu. Součástí prodeje jsou taktéž vedlejší stavby, venkovní úpravy, trvalé porosty a pozemky. Venkovní úpravy zahrnují vodovodní přípojku, přípojku elektro, kanalizační přípojku, přípojku plynu, zpevněné plochy, oplocení a vrata a vrátka v oplocení.
Nemovitost: částečně podsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a částečným podkrovím pod sklonitou střechou. Objekt je zděný, stropy s rovným podhledem (mimo podkroví), krov dřevěný vázaný, schodiště kamenné, dřevěné do podkroví, krytina z pozinkovaných šablon, klempířské prvky standard, omítky vnitřní vápenné, vnější zateplená, okna standard. Technická vybavenost standardní. V prvním podzemním podlaží jsou dva sklepní prostory. Ve druhém nadzemním podlaží je situován byt 3+1. V podkroví je situován byt 2+1. Objekt je po částečné rekonstrukci v dobrém technickém stavu. Na pozemku se nachází zahradní pergola a přízemní stavba pro uskladnění zahradního nábytku a nářadí.
Bytová jednotka: po rekonstrukci, plastová okna, nové elektro rozvody.

Užitná plocha: 111 m2
Plocha zahrady: 400 m2

Lokalita Růžodol je výborně dopravně dostupná s centrem města a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Do centra cca 5 minut jízdy, nájezd na dálnici – Praha nedaleko.

Cena: 5.873.000,- Kč.

Cena
5 873 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Zahradní, Liberec - Liberec XI-Růžodol I
ID
981
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
111 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
400 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Terasa

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Bc. Vít Kaštánek

Bc. Vít Kaštánek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky podílu vícegeneračních domů v Liberci.