Prodej domu na klíč, Želešice, 80 m2

Želešice


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)


Regionální dodavatelé v Želešicích

Popis

Ve spolupráci s předním německým výrobcem dřevostaveb, firmou Haas-Fertigbau, nabízíme patrový dům pro rodinnou rekreaci o dispozici 4+kk.

Nový projekt rekreační dřevostavby o zastavěné ploše 50 m², která spojuje tradiční kvality dřeva s moderním designem. Dům je navržen s důrazem na prostornost, pohodlí a energetickou účinnost. Interiér domu nabízí otevřený prostor, přirozené světlo a výhledy do okolní krajiny.
Projekt domu se nachází v klidné oblasti vhodné pro rodinnou rekreaci, ideální pro odpočinek a relaxaci a v přímé blízkosti Brna.
Dům lze celoročně obývat.

S rozlohou pozemku 1468 metrů čtverečních nabízí dostatek prostoru pro venkovní aktivity a zahrádkářství.

Popis nemovitosti:

Dům: Podle územního plánu je možné vystavět dům s maximální zastavěnou plochou do 50m2, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Dům je navržen tak, aby vyhovoval potřebám rodinné rekreace a mohl sloužit k celoročnímu bydlení.
Dispozice domu je navržena jako patrové 4+KK, tzn. v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, zádveří,WC a schodiště. V patře 2x pokoj, ložnice, galerie, koupelna.

Pozemek: Velkorysý pozemek s rozlohou 1468 metrů čtverečních poskytuje dostatek místa pro různé venkovní aktivity, zahradničení či vybudování relaxačních zón.
Infrastruktura: Vzhledem k potřebě zásobování vodou je nezbytné vybudování studny. Odpadové vody lze řešit pomocí septiku, nebo ČOV, což zajišťuje ekologické a efektivní zpracování odpadů.
Okolí: Okolí nabízí řadu možností pro aktivní odpočinek a zábavu, včetně turistiky, cykloturistiky, rybaření a dalších venkovních aktivit.


Cena: Podrobnosti o ceně a další informace jsou k dispozici na vyžádání.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
6. 5. 2024
Adresa
Želešice
ID
197-NP04725
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
80 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1468 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Elektřina
120V, 230V, 400V
Plyn
Individuální, Plynovod
Odpad
ČOV pro celý objekt, Septik
Komunikace
Neupravená, Štěrková
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Studna
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ondřej Toman

Ondřej Toman

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje domů na klíč v Želešicích.

Podobné nabídky