Pronájem kanceláře, Příbram - Příbram I, Na Příkopech, 49 m2

Na Příkopech, Příbram I


220 Kč /za metr čtvereční / měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ DPH, + služby a zálohy)


Regionální dodavatelé v Příbrami

Podlahy

Úklidové služby

Revize elektrických zařízení

Popis

Nabízíme Vám pěkné kancelářské prostory v budově I. polikliniky v Příbrami I, ve staré zástavbě, v ulici Na Příkopech, přímo u Nám. T. G. Masaryka.

Jedná se pronájem dvou průchozích kanceláří (vč. i samostaných vchodů, doposud provozované jako ordinace), které se nacházejí v přízemí I. polikliniky v Příbrami, po kompletní rekonstrukci (přízemí, patro, podkroví) s výměrou celem 49 m2.

Na patře k dispozici toalety. V domě výtah s nosností 320 kg 4 osoby, bezbariérový přístup, prostorné schodiště. Okna ven dřevěná plastová po rekonstrukci (památková zóna) uvnitř nová plastová, nové příčky, štuky, malby, elektřina, rozvody vody a odpadů, příčky, radiátory, malby, podlahy. Vytápění vlastním plyn. kondenzačním kotlem na každém patře. Každá kancelář vlastní měřidla elektřiny a vody (placeno zálohově), rozvody PC sítě, internetu.

V půdorysu ve fotogaleriích se jedná o velký prostor označen křížem, který je ale rozdělen na dvě kanceláře - ordinace a toaletu s umývárnou.

Prostory jsou vhodné ideálně pro lékaře, ordinace, projektanty, školící centrum apod. V budově již lékaři jsou (převážně zubaři).

EPNB nedodán proto prozatím uvádíme třídu G. Prostory jsou volné od 1.3.2024.
V případě zájmu se hradí předem první nájemné vč. služeb, vratná kauce (ve výši tří nájmů) a provize za zrpostředkování. Více info u RK.

Cena
220 Kč /za metr čtvereční / měsíc
Poznámka k ceně
+ DPH, + služby a zálohy
Aktualizováno
15. 2. 2024
Adresa
Na Příkopech, Příbram I
ID
N03797
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
49 m2
Patro
1. z 3
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
49 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Ostatní
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš Lenner

Tomáš Lenner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Příbrami.

Podobné nabídky