Prodej bytu 2+1, Hulín, Sadová, 59 m2 (ID: 1314638)

Sadová, Hulín


2 359 900 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 11 247 Kč /měs.

(v ceně jsou zahrnuty kompletní realitní a právní služby)


Regionální dodavatelé v Hulíně

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej bytu 2+1 situovaného ve čtvrtém nadzemním podlaží dobře udržovaného bytového domu v Sadové ulici v obci Hulín. Jedná se o byt s komfortní dispozicí, kterou tvoří prostorný obývací pokoj a ložnice, kuchyň s oknem a prostorem pro jídelní stůl, předsíň se vstupem na samostatnou toaletu a do koupelny s vanou a prostorem pro umístění pračky. Všechny místnosti jsou orientovány na jihovýchodní stranu a jsou neprůchozí. K dispozici je kvalitní pevné připojení k internetu včetně telefonních rozvodů. Jedná se o obec s dobrou občanskou vybaveností a komfortní dopravní obslužností včetně vlakového spojení. Samozřejmostí je mateřská a základní škola v docházkové vzdálenosti. Nechybí pošta, lékárny, množství restaurací, sportovišť a ploch k příjemnému i aktivnímu trávení volného času. V kombinaci s dostupností služeb v sousední obci Kroměříž se jedná o lokalitu s občanskou vybaveností kompletní.
Máte-li zájem o podrobnější informace k této nabídce nebo uvažujete o prohlídce této nemovitosti, obraťte se na ochotného a vstřícného makléře, který je Vám v tomto ohledu plně k dispozici.

Cena
2 359 900 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
v ceně jsou zahrnuty kompletní realitní a právní služby
Aktualizováno
12. 2. 2024
Adresa
Sadová, Hulín
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
59 m2
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
59 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

David Haralík

David Haralík

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Hulíně.

Podobné nabídky