Prodej bytu 4+kk, Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí, Horská, 99 m2 (ID: 1243406)
Horská, Hořejší Vrchlabí
(garáž v ceně, možnost odpočtu DPH)
Popis
Jezdí Vás na dovolené hodně? Ať už jste velká rodina nebo jezdíte s partičkou? Doporučuji se zastavit a podívat se na tento luxusní mezonetový apartmán, který je jedním z největších v rezortu a díky tomu nabízí nejen velkou kapacitu lůžek, ale i dostatek prostoru a soukromí.
Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a garáž již máte v ceně!
Dispozice:
Tento apartmán je velmi variabilní. Má dispozici 4kk, ale šel by popsat i jako 5kk nebo dokonce 6kk. Skrývá totiž jednu místnost navíc, která není započítána do celkové podlahové plochy. Důvodem je její snížená výška. V půdorysu je tato místnost označena jako úložný prostor a má 54,5m2. Já v tomto pokoji nevidím sklad, ale spíše skvělý dětský pokoj/hernu. Kromě toho se do horního patra vstupuje na galerii, která může být další odpočinkovou zónou i dalším prostorem pro spaní. V horním patře najdete ještě samostatnou koupelnu a 2 ložnice. Do apartmánu vstupujete přes prostornou předsíň, ze které je vstup do koupelny, na samostatné wc i do obýváku. Kuchyňská linka je umístěna v nice a díky posuvným dveřím ji můžete oddělit od obývacího pokoje, ze kterého je přístupná další ložnice i lodžie.
Technický standard:
čipový vstupní systém,
podlahové topení s ovládáním přes mobil,
venkovní žaluzie,
centrální rekuperace,
dřevěné podlahy Kährs,
koupelny: Villeroy & Boch, Kaldewei, Hansgrohe.
Apartmánový dům nebo hotel?
Apartmán je součástí hotelově provozovaného resortu Ski & Mt. Bike Apartmens, který se nachází na konci Vrchlabí, necelých 10 min. od Špindlu. V objektu funguje správa, kterou můžete nebo nemusíte využívat. Lze se domluvit pouze na dílčích službách. Nejsou žádné pevně dané počty dní, kdy tam být můžete nebo naopak musíte apartmán pronajímat, vše je čistě na Vás a Vašich potřebách.
Výhodou i nevýhodou tohoto komplexu je umístění přímo u hlavního tahu na Špindlerův mlýn. V případě, že hledáte klidné "bydlení" a jste zvyklí trávit hodně času "doma", není tento projekt pro Vás. Pokud naopak preferujete aktivní dovolenou a "doma" moc nepobudete, pak jste ideálními zájemci. I když v zimě silně sněží, sem se vždy dostanete, aniž byste museli řešit řetězy apod. A Vaši hosté resort vždy v klidu najdou.
Apartmán je zkolaudovaný a nezařízený. Vy si ho tak můžete vybavit dle vlastních představ. Pokud naopak preferujete vybavený apartmán, abyste se nemuseli o nic starat, neváhejte mě kontaktovat, v nabídce takové máme.
Co je v ceně:
- kuchyň na míru včetně spotřebičů Cígler Home Design
- vlastní garáž
- podíl na wellness zóně (sauny, vířivky), recepci a dětském hřišti
Resort je již v plném provozu a je dobře dostupný jak na sjezdovky, trailové tratě, vyhlídky, tak i do centra Vrchlabí. Vrchlabí profituje z celoroční návštěvnosti a blízkosti největších krkonošských středisek, aniž by mělo jejich chaos a ceny.
Možnost odpočtu DPH 21 % při krátkodobém pronájmu
přímý prodej od developera – bez provize
Prodávající si vyhrazuje právo, vybrat si kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Dělnická 397/39, Brno, Komín
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Irena Šneková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Vrchlabí.
Podobné nabídky
Prodej bytu 4+kk, Mladé Buky - Hertvíkovice, 132 m2
7 500 000 Kč
Prodej bytu 4+kk, Mladé Buky, 78 m2
6 199 000 Kč
Prodej bytu 4+kk, Černý Důl, 96 m2
9 900 000 Kč