Prodej rodinného domu, Chotilsko, 53 m2 (ID: 1235644)

Chotilsko


5 100 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 24 305 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Chotilsku

Podlahy

Úklidové služby

Revize elektrických zařízení

Popis

Nabízíme k prodeji elegantní dřevostavbu s kovovou konstrukcí v malebné části obce Chotilsko v okrese Příbram. Tento dům disponuje samostatnou polohou a nabízí prostorné a vkusně zařízené prostory. Dům je přízemní, se zastavěnou plochou 53m². Jeho stav je výborný, což zaručuje bezproblémové bydlení bez nutnosti dalších investic.
V interiéru se nachází 3 pokoje, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlný život. Moderní koupelna s WC je zařízena a přináší vám komfort a soukromí.
Dům je obklopen krásnou zahradou o rozloze 669m², která vám nabídne příjemné posezení a prostor pro vaše záliby a relaxaci. Poloha domu vám zaručí klid a soukromí.
Tato nemovitost je plně vybavena, což znamená, že se můžete ihned nastěhovat a začít si užívat pohodlného života .
Pokud vás tato nemovitost zaujala a rádi byste si ji prohlédli, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré další informace a domluvíme si prohlídku.

Cena
5 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 2. 2024
Adresa
Chotilsko
ID
10399
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
53 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
53 m2
Plocha nemovitosti
722 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Dagmar Holcová

Dagmar Holcová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Chotilsku.

Podobné nabídky