Prodej ubytování, Český Krumlov - Vnitřní Město, Kájovská, 700 m2

Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)


Regionální dodavatelé v Českém Krumlově

Popis

REALDOMUS Vám nabízí k prodeji penzion s restaurací, nacházející se na hlavní turistické trase v historickém centru Českého Krumlova v ulici Kájovská, s novou cenou.

Nemovitost s ojedinělou atmosférou se nachází na velmi turisticky frekventovaném místě. Je zde zavedená restaurace se salónkem, celoročně oblíbená terasa do ulice a penzion Marie, který nabízí ubytování hostů s vysokým hodnocením kvality služeb.

V přízemí je restaurace s moderním barem, salónek pro hosty penzionu a plně vybavená kuchyně splňující povinné standardy a technické zázemí pro personál.

V 1. patře a v podkroví jsou stylové pokoje pro hosty, recepce pro penzion, prádelna a vstup na malebný dvorek ve vnitrobloku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. V zadní části domu je možnost dostavět podkroví a navýšit kapacitu pokojů.

Plocha pozemku činí 291 m2.

Celoročně využívaná terasa s krásným pohledem na menší náměstí „Na Louži“. Objekt je částečně podsklepený. Hlavní rekonstrukce probíhala v letech 1994-1998. Vybavení kuchyně a penzionu se průběžně obnovuje a modernizuje.

Český Krumlov je jako významné město na seznamu UNESCO, vyhledávané návštěvníky, jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Více informací o nemovitosti a ceně u realitního zprostředkovatele nabídky. Doporučujeme prohlídku této atraktivní nemovitosti.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
13. 2. 2024
Adresa
Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město
ID
1479
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
700 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
291 m2
Plocha nemovitosti
291 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Petra Wölflová

Mgr. Petra Wölflová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Českém Krumlově.

Podobné nabídky