Prodej rodinného domu, Jablonná, 114 m2

Jablonná


3 499 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 16 675 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Jablonné

Podlahy

Úklidové služby

Revize elektrických zařízení

Popis

Představujeme Vám nabídku rodinného domu s dispozicí 2+1, který se může stát Vaším novým domovem nebo klidným útočištěm pro víkendové pobyty. Tento domov je situován v příjemné lokalitě obce Jablonné, kde se snoubí klid venkovského života s dosažitelností městské infrastruktury.
Dům je ideální pro ty, kteří hledají útulné bydlení s potenciálem pro vlastní úpravy a dotvoření osobitého prostředí. Užitná plocha 114m² nabízí dostatek prostoru pro každodenní život, relaxaci i práci z domova.
Dispozice: vstupní chodba, koupelna s vanou, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice samostatné WC a komora s úpravnou vody ze studny. Nemovitost vytápěná kotlem na TP, napojená na obecní vodovod + vlastní studnu, elektřinu, odpad obecní kanalizace.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit domov, který můžete přetvořit podle svých představ. Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky, kde se můžete osobně přesvědčit o všech přednostech této nemovitosti.

Cena
3 499 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 2. 2024
Adresa
Jablonná
ID
856174
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
114 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
413 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Líkař

Martin Líkař

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Jablonné.

Podobné nabídky