Prodej zahrady, Lužice, 965 m2

Lužice


490 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 2 335 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lužicích

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek - zahradu v obci Lužice u Hodonína. Dle platného územního plánu lze tam vystavět rekreační objekt - chatu s jedním nadzemním a jedním podzemním podlaží do 25m2 zastavěné plochy a do 5m výšky. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta.
V blízkosti je rybník Lužák i s pláží k vodním radovánkám, park pro procházky přírodou soubor několika dalších vodních ploch, aj. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost - ZŠ, MŠ, obchody, lékaře, restaurace, poštu, knihovnu.

Obec Lužice leží v úrodné krajině jižní Moravy, obklopena višňovými, broskvovými a jabloňovými sady a úrodnými vinicemi, 4 km jihozápadně od města Hodonína. Obec spadá do "Podluží" - jednoho z nejmalebnějších národopisných regionů Slovácka, kraje rozkládajícího se podél řeky Moravy od Zlína až k Břeclavi. Právě Podluží, nejjižnější ze slováckých regionů, ležící mezi Hodonínem, Břeclaví a Mikulovem, je znám svou věrností tradicím, přijatých od předků a neustále rozvíjených. Zpěv, tanec a pestré kroje mají stále dost místa v životě mnoha zdejších lidí tohoto regionu.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Cena
490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 4. 2024
Adresa
Lužice
ID
E1217BC050-1
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
965 m2
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Studna

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Vitaliy Nebytov

Ing. Vitaliy Nebytov

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Lužicích (okr. Hodonín).

Podobné nabídky