Prodej - jiné, Bzenec, náměstí Svobody, 61 m2

náměstí Svobody, Bzenec


1 290 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 148 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Bzenci

Popis

Nabízíme Vám ke koupi vinný sklep ve městě Bzenec, nedaleko Hodonína. Máte rádi víno a toužíte po vlastním prostoru, kde byste mohli svou vášeň prozkoumávat a sdílet s ostatními? Představujeme vám naši perlu - vinný sklep v malebném Bzenci, který je připraven stát se vaším novým útočištěm plným lahodných hroznů a nezapomenutelných zážitků.
S podzemní plochou 51 m2 a nadzemní částí 10 m2 nabízí tento sklep dostatek prostoru pro ukládání vašeho oblíbeného vína a pro hostování degustačních večerů. Pohodlí zajišťuje nová elektřina a průtokový ohřívač vody. Kuchyňka je připravena na přípravu malých občerstvení a dobroty k vašemu vínu.
Největší kouzlo tohoto sklepa však spočívá v jeho atmosféře. Krbová kamna dodávají prostoru to pravé vinařské kouzlo a posezení je navrženo tak, aby podporovalo zábavu a degustaci.
Chcete se ponořit do světa vín? Pak je tento sklep v Bzenci ideální volbou. Představte si, jak ochutnáváte nové odrůdy ve svém vlastním sklepě, obklopeni přáteli a rodinou.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a vstupte do světa, kde se víno stává nejen nápojem, ale zážitkem. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte psát svůj vlastní vinařský příběh.

Bzenec je město v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 9 km severozápadně od Veselí nad Moravou a 12 km jihovýchodně od Kyjova. Žije zde přibližně 4 600 obyvatel.

PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G.
S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Cena
1 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 4. 2024
Adresa
náměstí Svobody, Bzenec
ID
V4217BC010
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
61 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Silnice
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Vitaliy Nebytov

Ing. Vitaliy Nebytov

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Bzenci.

Podobné nabídky