Prodej rodinného domu, Otnice, Dědina, 110 m2

Dědina, Otnice


5 580 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 26 593 Kč /měs.

(Včetně provize a právních služeb)


Regionální dodavatelé v Otnicích

Popis

Tato nemovitost vás jistě zaujme v případě, že hledáte rodinný dům s velkou zahradou a dobrou dostupností do Brna. Velkou devizou domu je také to, že si můžete vybudovat naprosto skvělý interiér, a to úplně podle svých vlastních představ.

Exkluzivně vám nabízím ke koupi řadový rodinný dům s obytným podkrovím v Otnicích, okr. Vyškov. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy domu je úžasných 1 183 m2. V domě již započala celková rekonstrukce. Proběhlo vyvezení zeminy, celková drenáž podlah včetně hydroizolace, byla vyměněna střešní krytina, včetně fólie. Také byla osazena nová střešní okna, v přízemí jsou plastová s dvojsklem.

Dům je dispozičně plánovaný jako 4+1. Kromě kuchyně, obývacího pokoje, velké koupelny a skladu nebo šatny v 1.NP (viz půdorys na fotce), se v podkroví domu počítá ještě se dvěma pokoji, případně koupelnou. Nejsou zde příčky, místnosti lze tedy dispozičně upravit dle vlastního uvážení, či potřeb.

Na zadní část domu navazuje dvorek, hospodářská budova, garáž a prostorná zahrada o velikosti 688 m2. Zahrada osazená ovocnými stromy je téměř rovinná, lze se kochat pěkným výhledem na kostel sv. Aloise. Po vybudování branky je přístup na pozemek možný i ze zadní části zahrady. Dům je částečně podsklepený.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, odpady jsou svedeny do kanalizace, v domě je plyn. Celkové předpokládané náklady vedoucí k finalizaci rekonstrukce jsou v cenovém rozpětí mezi 1 až 1,5 mil. Kč.

V obci je veškerá občanská vybavenost, vzdálenost od Brna je 20 km. Pokud není provoz, do Brna se autem dostanete cca za 20 min. Integrovanou dopravou pak autobusem na Zvonařku s přestupem v Sokolnicích cca za 45 min.

Cena
5 580 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize a právních služeb
Aktualizováno
18. 10. 2023
Adresa
Dědina, Otnice
ID
14194
Stavba
Cihlová
Stav objektu
V rekonstrukci
Plocha užitná
110 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
495 m2
Plocha nemovitosti
1183 m2
Plocha zahrady
688 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Žák

Martin Žák

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Otnicích.

Podobné nabídky