Prodej rodinného domu, Vodice, 135 m2 (ID: 1204373)

Vodice


2 750 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 13 106 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Vodici

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu, z větší části podsklepeného o dispozici 3+1, se zastavěnou plochou 135m2, s okolními stavbami, na pozemku 2680m2, Vodice u Tábora. Tato velmi zajímavá nemovitost, na krásném místě, kousek od města Tábor nabízí svými možnostmi řadu využití. Díky poloze v turistické oblasti Toulava, zároveň v okrajové části obce Vodice a krásnou přírodou v dochozí vzdálenosti je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek, zároveň však díky blízkému Táboru je v dostupné vzdálenosti veškerému komfortu města a občanské vybavenosti.
Dům byl postaven kolem roku 1880, po celou dobu byl udržován a prošel částečnými rekonstrukcemi jako je vybudování WC, koupelny, betonovými podlahami, kompletními rozvody topení a dalšími drobnými úpravami. V současné době je vhodný ke kompletní rekonstrukci, aby splňoval moderní trendy bydlení či rekreace.
Nemalým benefitem je jak krásný, velký pozemek, tak i přilehlé budovy, které je možné v kombinaci s bydlením využít na podnikání, pronájem nebo drobné hospodaření. Dům je napojen na obecní vodu, elektrickou energii, pro odpad slouží jímka a dešťová kanalizace.
Podrobné informace Vám rádi sdělíme po telefonu, nebo na osobní prohlídce nemovitosti.

Cena
2 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 9. 2023
Adresa
Vodice
ID
11269
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
135 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
335 m2
Plocha nemovitosti
2680 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Odpad
Jímka
Voda
Dálkový vodovod
Sklep

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Iveta Krušinová

Iveta Krušinová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Vodici.

Podobné nabídky