Prodej pozemku pro bydlení, Prostřední Bečva, 971 m2

Prostřední Bečva


2 000 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 10 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Prostřední Bečvě

Popis

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. A musí mít velikost přesně takovou, jakou chcete. A přesně takový dokonalý pozemek pro Vás mám na Prostřední Bečvě. Nakonec, víte co? Přijďte sami zjistit, jestli Vás to tady uchvátí. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Rozhodně naprosto úžasný je zde výhled do krajiny. Ať už po ránu, kdy slunko vychází nad Horní Bečvou, nebo když zapadá nad Rožnovem. A po celý den máte jako na dlani krásné údolí okolo Rožnovské Bečvy. Zajímavostí je, že vlastně koukáte z Moravskoslezských Beskyd (úpatí Radhoště) na Vsetínské vrchy, které začínají na levém břehu Bečvy. Tolik malé geografické okénko, pojďme zpět k pozemku. :)

Celková rozloha pozemku je 2.915 m2. Pro někoho možná mnoho, jiní mají rádi soukromí a tuto velikost ocení. Nabízí se rozdělení na dva menší pozemky o velikosti okolo 1.457 m2 anebo klidně i tři parcely po 971 m2. Podívejte se na fotky, tam je to nakresleno. Možná máte jinou představu o rozdělení, tak mi zavolejte a probereme to na místě při prohlídce. Dělit se totiž bude až podle vzájemné dohody s jednotlivými zájemci.

Pozemky jsou umístěny odhadem 300 m daleko a asi 35m nad úrovní hlavní silnice. Díky tomu při posezení na zahradě nebudete vnímat provoz. Kolem pozemků vede obecní cesta a nad nimi jsou další obydlené domy, takže rozhrnování sněhu je v zimě zajištěno obcí. A návštěvy k Vám bez problému trefí, protože jsme vlastně hned naproti odbočce na Hutisko a Soláň.

Územní plán umožňuje individuální bydlení v rodinných domech. Další možnosti dané územním plánem probereme na prohlídce. Zavolejte, tohle místo stojí za to.

Prostřední Bečva je sympatická obec s necelými 2.000 obyvateli na severozápadním okraji Valašska (naprosto nečekaně) mezi Horní a Dolní Bečvou. :) Do Rožnova je to 7 km, na hranici se Slovenskem 15 km, do Valmeza 22 km a do Frýdku ani ne 40 km.

Pokud byste zde chtěli mít víkendový dům, je to báječné místo. V okolí je spousta lyžařských areálů (Třeštík, Soláň, Sachova studánka, Rališka, Bílá, Pustevny, Čarták a další). Cyklostezka Rožnovskou brázdou vede z Horní Bečvy až do Valmeza a dále na Zlín a kdo ví, kam jinam. No a houbaři, borůvkáři či klasičtí turisté tu mají také ráj na zemi. Tak co, zavoláte a přijdete se podívat?

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Cena
2 000 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
3. 10. 2023
Adresa
Prostřední Bečva
ID
00161
Plocha nemovitosti
971 m2
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Silvie Rumplíková

Silvie Rumplíková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Prostřední Bečvě.

Podobné nabídky