Prodej rodinného domu, Medlovice, 120 m2

Medlovice


2 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 14 249 Kč /měs.

(konečná cena)


Regionální dodavatelé v Medlovicích

Popis

Potěšení důvěrou vlastníků, přijali jsme jejich pověření k prodeji jejich domku v Medlovicích, tedy v obci, která díky svému klidnému položení, malou vzdáleností od dvou větších sídel a bezprostřední blízkostí ke sjezdu z dálnice, získává mezi zájemci stále větší popularitu. Rohový domek s předzahrádkou, kterou tvoří velmi vkusný parčík s vzrostlými jehličnatými stromy, chodníčkem a jezírkem, disponuje na své pravé straně oplocenou zahrádkou, jejíž přítomnost nabízí využití jako pozemek k pěstování, ale taktéž jako prostor, pro rozšíření stávající stavby o půdorys o ploše cca 70 m2. Za stavbou domku najdeme dvorek, kde je část zkultivována na zahrádku, jinak s betonovým povrchem, dvorek má vlastní vjezd vraty, která oddělují pozemek dvora od nezpevněné cesty, vedoucí kolem domku a kde je možné parkování. Na dvoře, mimo menší stavby, sloužící jako sklad, najdeme též vchod do domu, zahrádky a druhý vchod do opačné části domku, který historicky sestává z dvou spojených staveb, nad nimiž je půda s dostatečnou světlou výškou, nabízející vybudování půdní vestavby nad celým půdorysem stavby, momentálně se na půdu vstupuje po žebříku, ale dostatečné místo u domu by dovolovalo i vybudování regulérního schodiště do patra. Na dvorku ještě najdeme vstup do kotelny, která je mírně pod okolním povrchem a vstupuje se do ní prostřednictvím několika schodů, v kotelně plynový kotel a elektrický ohřívač vody. Dům disponuje dvěma odběrovými tarify, denním a nočním proudem.
Do samotného objektu se vstupuje prostřednictvím chodby, z níž lze pokračovat na dvorek, či do koupelny s WC, je zde také malá spíž a první obytnou místností je kuchyň se dvěma okny. Další tři pokoje jsou průchozí a za posledním z nich je další chodba s výstupem na dvorek, ale také jsou zde dveře z této části domu na ulici. Do domu zaveden kabel s možností příjmu internetu. V sousedství domku zregulovaný potok, vzrostlé stromy, tvořící pocit velmi klidné zóny, za potokem hřiště. Nabídka pro zájemce, kteří si zhodnotí výhodnost lokality, klid místa, kde se dům nachází, bezprostřední blízkost sjezdu z dálnice, tudíž relativně stejnou vzdálenost měst, jako Brno, Olomouc, Zlín ( kamkoliv do 30-40 minut), dále blízkost Vyškova a Ivanovic, tedy měst s kompletní infrastrukturou, v sousední obci Moravské Málkovice navíc populární letní koupaliště, rybník a sportovní vyžití. Prohlídky po dohodě o termínu téměř ihned, nabídka účinné pomoci při zajištění financování.

Cena
2 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
konečná cena
Aktualizováno
7. 9. 2023
Adresa
Medlovice
ID
914
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
105 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Rohový
Plocha budovy
140 m2
Podlahová plocha
120 m2
Plocha nemovitosti
461 m2
Plocha zahrady
104 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Septik, Trativod
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Karel Rozsypal

Karel Rozsypal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Medlovicích (okr. Vyškov).

Podobné nabídky