Prodej rodinného domu, Doksy, Sokolská, 123 m2

Sokolská, Doksy


7 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 35 743 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Doksech

Úklidové služby

Popis

Nabízíme Vám krásný historický dům v centru obce a přitom v klidné ulici, který má díky pískovcovým zdem v létě velmi příjemné klima a naopak v zimě dobře drží naakumulovanou teplotu. Majitelé při citlivě provedené rekonstrukci dbali na vysokou kvalitu materiálů a vybavili dům také moderní technickou infrastrukturou vč. nových vnitřních rozvodů; je instalováno tepelné čerpadlo a výtah. Velkou výhodou jsou nízké režijní náklady 3.300,-/měsíc (elektřina, topení, voda).

Až pohádkovou atmosféru navozuje pavlač, přes kterou se dostanete do vstupní chodby, z ní na jednu stranu do obývacího pokoje s kachlovými kamny, na druhou do kuchyně a z ní pak do koupelny s vanou a WC. V patře Vás přivítá krásný otevřený prostor, nyní využívaný jako pracovna, a ložnice se zdí z pískovcových kamenů, která společně s přiznanými krovy vytváří velmi příjemný pocit z prostoru. V přízemí má velký potenciál prostor tří pískovcových sklepů s klenutým stropem, kde si můžete vybudovat např. vinný sklípek. Je zde i sklep na ovoce a v další místnosti skladové prostory.

Venku Vás k trávení volného času zláká krásná pergola a ve venkovní peci si můžete upéct třeba pizzu, chléb či koláče. K dispozici je i venkovní gril. Využít můžete také krytou letní kuchyň a voliéru, v přístřešku dílnu. Příjemnou atmosféru dotváří kamenná fontánka se zurčící vodou. A v neposlední řadě je třeba zmínit vzrostlou zahradu s množstvím květin, keřů i stromů.

Krásný daleký výhled do kraje si užijete z pavlače, nebo střešní terasy. Díky tomu, že dům stojí v boční ulici v historické části obce v odstupu od komunikace a pozemek je olemován pískovcovými zdmi, Vás nebude nic rušit.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci i plyn. Díky vytápění tepelným čerpadlem a případně kachlovými kamny, jsou náklady na provoz velmi nízké. Dobrá izolace je zajištěna dvojskly ve vnějších tabulích špaletových oken. V horních pokojích jsou střešní okna Velux. O zastínění se starají žaluzie, rolety a markýzy. Silné zdi zajišťují jednak naprosté ticho, ale v létě působí také jako přirozená klimatizace, v zimě je naopak prospěšná jejich schopnost akumulace. Dešťová voda ze střechy je sváděna do rezervoáru, odkud ji vyčerpáte pumpou.

V okolí je nádherná příroda Křivoklátských lesů, Lánská obora, rybníky na koupání. Ať už jste nadšení cyklisté, či chovatelé psů, budete zde mimořádně spokojeni.

Během pěti minut chůze se dostanete do obchodu, školy, školky i sportovní haly. V obci je pošta, czech point, úřad, sportovní areál s venkovními hřišti i letním divadlem s bohatým programem. Za pár minut autem dojedete do Kladna, kde máte k dispozici obchodní zónu, zimní bazén, velké letní koupaliště.

Díky nedalekému nájezdu na dálnici, se také za čtvrt hodiny dostanete na okraj Prahy, pravidelně též jezdí autobusové linky.

Rozměry:

Kuchyň 8,26 m2
Obývací pokoj 19,99 m2
Koupelna 3,28 m2
Předsíň 5,29 m2
Ložnice 20,1 m2
Pracovna 20,7 m2
Terasa 3,32 m2
Pavlač 9,83 m2
Sklepy 12,75 m2; 6,93 m2; 12,55 m2
Zahrada 217 m2

Cena
7 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 9. 2023
Adresa
Sokolská, Doksy
ID
5562
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
123 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
60 m2
Plocha nemovitosti
277 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
71.34 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Sklep
Terasa
Výtah
Převod do OV
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Markéta Kelnerová

Mgr. Markéta Kelnerová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Doksech (okr. Kladno).

Podobné nabídky