Prodej bytu 2+kk, Hranice - Hranice I-Město, Skalní, 66 m2

Skalní, Hranice I-Město


1 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 9 484 Kč /měs.

(Konečná cena včetně realitních služeb)


Regionální dodavatelé v Hranicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Jedinečný byt, který nemá dvojníka na zajímavém místě se zahrádkou.
Díky svému tvaru a rozložení jde o unikátní architektonické řešení. Jak tvar domu, střechy tak i byt má netradiční řešení, díky kterému získáte unikátní bydlení, které nikdo jiný nemá. Pokud jste extravagantní, nebo se chcete něčím odlišit, toto je příležitost pro Vás. Navíc je to menší bytový dům pouze o čtyřech bytových jednotkách. K domu patří pozemek okolo a ten slouží jako zahrádka, takže máte i prostor venku.
Na domě proběhla rekonstrukce střechy a do fondu oprav se aktuálně platí 790Kč/měs, V bytě ústřední topení s vlastním plynovým kotlem, který se stará i ohřev teplé vody a díky tomu máte provozní náklady ve vlastní režii. Aktuální zálohy na plyn 1830Kč/měs. V bytě se donedávna bydlelo a dá se tedy ihned využívat i když věřím, že někdo bude chtít interiéry předělat do modernějšího vzhledu. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.

Cena
1 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Konečná cena včetně realitních služeb
Aktualizováno
26. 5. 2023
Adresa
Skalní, Hranice I-Město
ID
13470
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
66 m2
Patro
2. z 2
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
66 m2
Plocha zahrady
70 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Václav Dohnal

Václav Dohnal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Hranicích (okr. Přerov).

Podobné nabídky