Prodej bytu 2+1, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou I-Město, Osecká, 56 m2

Osecká, Lipník nad Bečvou I-Město


1 575 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 7 506 Kč /měs.

(Konečná cena včetně realitních služeb)


Regionální dodavatelé v Lipníku nad Bečvou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Byt o dispozici 2+1 je úplně ideálně umístěn. Je v druhém podlaží a navíc jde o byt vnitřní, tedy ze všech stran obestavěn. To je z provozního hlediska nejlepší pozice v domě. I když ulice Osecká je docela frekventovaná, tak hlavní pokoje jsou otočeny na jižní stranu do zeleného klidného vnitrobloku. Navíc je to slunná strana, takže i v zimních dnech si užijete maximum slunečních paprsků. Pozice domu je také velmi dobrá. Do centra, na autobus, do obchodu nebo do zámeckého parku je to kousek pěšky. Byt je vyklizený a připravený pro nového majitele. I když v bytě se do nedávna bydlelo a vše by mělo fungovat, je spíše určen k rekonstrukci. Zaujalo Vás to? Potřebujete doplnit nějaké informace? Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku!

Cena
1 575 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Konečná cena včetně realitních služeb
Aktualizováno
25. 5. 2023
Adresa
Osecká, Lipník nad Bečvou I-Město
ID
13449
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
56 m2
Patro
2. z 3
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
56 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Doprava
Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Václav Dohnal

Václav Dohnal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Lipníku nad Bečvou.

Podobné nabídky