Prodej chaty, Dolní Moravice, 205 m2

Dolní Moravice


8 800 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 41 938 Kč /měs.

(konečná cena)


Regionální dodavatelé v Dolní Moravici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Bylo nám ctí, když jsme byli majitelem výhradně požádáni o zprostředkování prodeje nemovitosti, v srdci Jeseníků, penzionu v Dolní Moravici. Jedná se o zděnou budovu s dřevěným obkladem, čítající 5 apartmánů(bytů). Každý ze zmíněných apartmánů má autonomní vchod, kuchyňskou linku nebo kuchyňský kout, každý má vlastní sociální zařízení (dva apartmány vybaveny vanou, ostatní sprchovým koutem). Technický stav je nekompromisně perfektní, budova i interiér jsou pečlivě udržovány, všechny apartmány vybaveny veškerou infrastrukturou, potřebnou k pohodlí (televizory, nábytek, lednice, povlečení, nádobí, matrace s paměťovou pěnou, zatemňovací rolety). Jedná se o zcela nebývalou nabídku a zvláště perfektní provedení a výbava, to jen potvrzuje. Objekt aktuálně používán k podnikatelské činnosti, k pronajímání apartmánů. Pohodlně lze v objektu naráz uložit 18 lidí, v případě přistýlek až 24 osob. Teplo je řízeno termohlavicemi. V objektu provedena i příprava, na instalaci samostatných měřičů, pro každý apartmán zvlášť, v objektu se topí ekonomickým elektrickým kotlem, je zde i možnost přepnutí topení z topných panelů. Vše opravdu bez jediné chyby. Obsazenost řešena účastí na rezervačním portálu Previo, které je napojená např. na Booking.cz,hotely,cz,Agoda atd., alternativně lze využívat i služeb, v areálu přítomné recepce. K objektu náleží 2 skladovací místnosti (1x jako lyžárna a kolárna pro klienty a 1 x jako sklad pro majitele) a odpočinková zóna typu zahrádky na objektem.
Budova součástí populárního resortu Dolní Moravice. V areálu je wellness (sauna, vířivka až pro 5 osob, vířivka pro 2 osoby, pivní či jiné lázně, možnost zajištění masáží), vinný sklep, restaurace s kuchyní, včetně zajišťování např. polopenzí nebo rautů, tenisový kurt, v blízkosti sjezdovky Čerťák, 4 km Malá Morávka, tedy Karlov, Kopřivná, o něco dál Hvězda, Ovčárna, Praděd, Karlova Studánka. Resort populární i v létě, neboť v blízkosti lze najít například Rešovské vodopády, přehradu Slezská Harta.
Nabídka pro náročné, ale i ty, kdo se snaží zachránit hodnotu svého finančního portfolia investicí, která je hmatatelná a jistá. Nemovitost právně zcela bez závad a cizích práv. Prohlídky po dohodě o termínu s několikadenním předstihem. V případě financování, či dofinancování, nabízíme účinnou spolupráci, díky dlouholetým vztahům s rozhodujícími úvěrovými institucemi.

Cena
8 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
konečná cena
Aktualizováno
25. 5. 2023
Adresa
Dolní Moravice
ID
911
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
250 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
115 m2
Podlahová plocha
205 m2
Plocha nemovitosti
528 m2
Plocha zahrady
110 m2
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Ústřední elektrické
Komunikace
Dlážděná
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Karel Rozsypal

Karel Rozsypal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Dolní Moravici.

Podobné nabídky