Prodej bytu 2+kk, Praha, 55 m2 (ID: 1154491)

Praha, Střížkov


3 753 334 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 887 Kč /měs.

(Tržní odhad:5.630.000 Kč)


Regionální dodavatelé v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Popis

Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 2+kk nacházející se v 1.NP v bytovém domě v k.ú. Letňany. Bytový dům je zděný s 5 nadzemními podlažími (NP) a jedním podzemním podlažím (PP) a s výtahem. V 1.PP se nachází garážová stání. K oceňovanému bytu však garážové stání nenáleží. Oceňovaný byt o dispozici 2+kk s plochou 54,68 m2 je v dobrém technickém stavu a vykazuje pravidelnou údržbu. Podlahy jsou plovoucí nebo s keramickou dlažbou. U ložnice se nachází šatna, koupelna je společná s toaletou a je vybavená sprchovým koutem. V chodbě je provedena vestavěná skříň. Vytápění je řešeno centrálně. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Cena
3 753 334 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:5.630.000 Kč
Aktualizováno
25. 5. 2023
Adresa
Praha, Střížkov
ID
9757Scc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
55 m2
Patro
1.
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
55 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze.

Podobné nabídky