Prodej bytu 2+1, Přerov - Přerov I-Město, Jasínkova, 50 m2 (ID: 1153583)

Jasínkova, Přerov I-Město


2 800 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 13 344 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Výhodná nabídka! Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupit prostorný byt v osobním vlastnictví v ideální lokalitě nedaleko centra Přerova na ulici Jasínkova. Tento modernizovaný panelový dům skýtá byt o rozloze 54 m2 s praktickým dispozičním řešením 2+1, umístěný ve 2. patře.

Tento byt v udržovaném stavu nabízí nejen potenciál pro případné úpravy dle vašich představ, ale také přináší výhody, jako je sklepní kóje a balkón. Můžete si tedy užívat nejen příjemného bydlení, ale také dostatek prostoru pro vaše věci a venkovní posezení.

Jeho výhodná poloha zaručuje snadný přístup ke všem občanským zařízením a službám, které potřebujete v každodenním životě. Financování této nemovitosti vám rádi pomůžeme zajistit, abyste mohli využít této skvělé příležitosti. Doporučujeme vám neváhat!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku! Získejte svůj vlastní byt v centru dění a začněte si užívat pohodlného a kvalitního bydlení. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více!

Cena
2 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 5. 2023
Adresa
Jasínkova, Přerov I-Město
ID
820480
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
50 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jakub Hanzelka

Jakub Hanzelka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Přerově.

Podobné nabídky