Prodej rodinného domu, Nový Hrádek, Rokolská, 280 m2

Rokolská, Nový Hrádek


5 490 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 26 164 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Novém Hrádku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji více generační rodinný dům v městysi Nový Hrádek, ležící v předhůří Orlických hor. Vila disponuje třemi bytovými jednotkami, mnoha skladovými prostorami, rozsáhlou půdou a zastřešenou verandou. Část domu je zrekonstruována. Vytápění zajišťují krbová kamna a přímotopy. V obci se nachází MŠ, ZŠ, pošta, sportoviště, restaurace, lékaři. Nový Hrádek nabízí celoroční sportovní vyžití. Značené turistické trasy Vás provedou krásami Orlických hor a zimu si můžete užít v nedalekých lyžařských střediscích v Olešnici, Sedloňově nebo v Deštném v Orlických horách. Dům je vhodnou příležitostí pro vybudování několika apartmánů. Bližší informace vám sdělí makléř. Financování nákupu domu máme pro vás připraveno. Volejte a domluvte si prohlídku.


Cena
5 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 5. 2023
Adresa
Rokolská, Nový Hrádek
ID
830991
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
280 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
310 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš  Šichan

Tomáš Šichan

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Novém Hrádku.

Podobné nabídky