Prodej chaty, Nová Ves u Chotěboře, 120 m2

Nová Ves u Chotěboře


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info o ceně u makléře)


Regionální dodavatelé v Nové Vsi u Chotěboře

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji dvě chaty na pozemku o celkové výměře 2805 m2 v obci Nová Ves u Chotěboře. Chaty jsou vhodné zejména k rekreačním účelům, ale i v oblasti komerčního pronajímání. Nemovitosti se nachází na okraji vesnice s výbornou dostupností nedaleké Chotěboře, kde nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Prodávají se včetně nábytku a elektrospotřebičů. Chaty jsou vytápěny kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Je zde pěkná zahrada s ovocnými stromy, okrasnými keři a na okraji pozemku najdeme menší lesní porost. Na zahradě se také nachází bazén, prostor pro venkovní posezení, menší dílna s dřevníkem a garáž. Stavby jsou napojeny kromě elektřiny na obecní vodovod a na hranici pozemku se nachází přípojka plynu. Tato nemovitost je vhodná pro partu přátel, nebo větší rodinu, která chce spolu trávit volné chvíle, ale přesto mají rádi své soukromí. Pro více informací a termín Vaší prohlídky kontaktujte makléře.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info o ceně u makléře
Aktualizováno
30. 5. 2023
Adresa
Nová Ves u Chotěboře
ID
831092
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
120 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2805 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michaela Kubátová

Michaela Kubátová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Nové Vsi u Chotěboře.