Prodej chaty, Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí, 35 m2

Vysoké Mýto, Choceňské Předměstí


1 350 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 434 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Vysokém Mýtu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji chatu s pozemkem, která se nachází v osadě Na Vinicích vedle Vysokého Mýta. Celková plocha prodávaného pozemku je 402 m², plocha zastavěná chatou je 25 m².
Dispozičně se jedná o dvě obytné místnosti v přízemí průchozí na zastřešený balkon a přípravu pro koupelnu, jednu obytnou místnost určenou ke spaní v podkroví a celoročně studený sklep.
Do chaty je zavedena voda a elektřina, dále je možné vybudovat pomocí vrtu studnu na pozemku. Příjezd k chatě je po štěrkové cestě, kterou spravuje zahrádkářský svaz.
Chata prošla v posledních dvou letech rekonstrukcí - nová střecha, elektrické rozvody, dřevěné obložení, nová kuchyňská linka a mnoho dalšího.
Součástí prodeje je i nový zahradní nábytek a nábytek v chatě.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena
1 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 6. 2023
Adresa
Vysoké Mýto, Choceňské Předměstí
ID
831162
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
35 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
402 m2
Balkon

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš Kárský

Tomáš Kárský

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Vysokém Mýtu.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky